Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yüz Cildinin Doğal Sağlığını Bu Şekilde Geri Kazanın

"Güzellik bir acıdır" terimine aşinadır. Bir kadının mükemmelliğini ve güzelliğini tanımlamak için ortalama terim kullanıldı.

Güzel kusursuz kusursuz görünmek için bir kadının "fedakarlık" ile tedavi görmesi gerektiği söylenir.

İşte yüzünü giderek daha parlak hale getirebilecek kolajen veya yeni hücre büyümesini uyarmak uğruna yüzünü lazerle alan an isteyerek fedakarlık. Lazer tekniğinin yanı sıra dolgu veya botoks olarak enjekte etme tekniği de vardır.


Ancak, "fedakarlık" ile yapılan tedavilerin kapsamı yüz ve vücut için güvenliydi. bize "fedakarlık" tedavisinin uzun vadeli yan etkileri hakkında?

Jakarta'daki Danne Montague King (DMK) Clinic'in yüz tedavileri sunduğu gerçeğine bakıldığında güvenlidir.

DMK'da tedavi ciddi şekilde incinmez veya yüze herhangi bir enjeksiyon yapılmaz. Neden enjeksiyon veya lazer olmadan?

DMK Endonezya'dan Mukhtar Tjia, insan vücudunun temel olarak iyi bir enzimi vardır, cilde kolajen verme yeteneğine sahiptir.

Ne yazık ki, yaşam tarzı, hava kirliliği ve uygun veya güvenli olmayan ürünlerin kullanımı nedeniyle kandaki çok sayıda toksin gibi çeşitli faktörler nedeniyle bazen kollajen büyümesi engellenir.

Ciltteki yeni hücrelerin ve kollajenin büyümesini teşvik etmek, yüzümüzün cildinin sağlığını geri yükleyerek yapılabilir.

Kaçırmayın : Yüzdeki Sivilcelerin Ortaya Çıkışını Tetikleyen Bu Kötü Alışkanlık

DMK kliniği, DMK Enzim Terapisi adı verilen güvenli bir bakıma sahiptir.

Temel bakım, temizleme masajı, cilt yumuşatma, detoks siyah nokta, parlatıcı enzim maskesi ile bir aşama başlar ve bitirir.

Enzim maskesinin avantajları, ölü cilt hücrelerini çıkarmak, cilt hücrelerinin dolaşımını ve oksijenasyon aktivitesini iyileştirmek, kollajen büyümesini otomatik olarak ürüne tetiklemek için çok etkilidir.