Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Göğüs Nasıl Doğal ve Hızlı Büyütülür

Cara Membesarkan Payudara Secara Alami dan Cepat

Göğüs Nasıl Doğal ve Hızlı Büyütülür? LasingInfo Güncellemeleri Gönderme Bu sefer, Memeyi Doğal ve Hızlı Bir Şekilde Yükseltme hakkında en son bilgileri paylaşacak - Önceki Admin paylaşımından sonra siyah noktaların nasıl kaldırılacağı ve ağız kokusunun nasıl ortadan kaldırılacağı. Birkaç adım var ve göğüsleri büyütme yöntemi çok popüler ve dünyada binlerce kadın tarafından kullanılıyor, başarılı ve nafile olan unisex var. Yani yaptığınız şey boşuna değil, bu makalede özetlenen adımları izleyin.


İşte doğal olarak kanıtlanmış keampuhannya göğüsleri büyütmenin birkaç yolu.


Östrojen içeren besinler tüketin

Yukarıda açıkladığımız gibi, bir kişinin meme büyüklüğü, o kişinin ürettiği östrojen hormonunun miktarı ile yakından ilişkilidir.

Östrojen üretimi yetersiz ise memelerin gelişimi bozulur, hatta durdurulması imkansız değildir. İçinde östrojen içeren yiyecekleri tüketebileceğinizi tahmin etmek için.

Fasulye, bezelye ve soya fasulyesi, vücutta östrojen üretim sürecine yardımcı olabilecek birkaç sebze örneğidir. Düzenli olarak tüketilirse, vücut östrojen hormonunu uygun miktarda üretebilir.

Göğüslerinizin gelişim sürecini kesinlikle çok destekleyicidir.

Kontrol hormonu testosteron

Bu hormonlar hem erkeklerde hem de kadınlarda bulunur, ancak erkeklerde daha fazla bulunur. Bir kadının büyük miktarda testosteron hormonu varsa, vücut şekli daha çok bir erkeğe benzeyecektir.

Herhangi bir meme dokusu düzgün gelişmeyecektir, aşırı testosteron üretimini önlemek için daha fazla sebze, meyve ve kepekli tahıl tüketmelisiniz.

Vitamin ihtiyacı olan meme dokusunu tüketin

Belirli bir vücudun gelişim sürecini desteklemek için ihtiyaç duyulan çeşitli vitamin türleri vardır, meme dokusunun iyi ve sorunsuz büyümesi için ihtiyaç duyduğu vitaminlerin neler olduğunu görmek istiyorsanız lütfen buraya bakın.

Meme pompası

Bu büyüklükteki göğüs büyütme aleti, Amerika Birleşik Devletleri'nde 1970'lerden itibaren popüler hale geldi. Şimdi soru, göğüs pompasının gerçekten yararlı olup olmadığı ve nedeni nedir? Göğüs pompası, BPOM'a (gıda ve ilaç Denetleme Kurumu) benzer şekilde gıda ve ilaçları denetleyen bir kurum olan FDA tarafından kullanılan güvenli Büyüteç olarak beyan edilen araçlardan biridir.

Doğru göğüs pompası ile kullanıldığında göğüslerinizin boyutunu artırabilir. Bu alet, meme dokusunun önceki boyutundan daha büyük olması için esnemesinden sorumludur, çünkü bu germe kan dolaşımını ve yağ ve besin akışını zorlar. Bu pompayı kullanırken bilmeniz gereken birkaç ipucu var.

MEME SÜTÜNÜ çıkarmak amacıyla oluşturulmuş pompayı değil, boyutu büyütmeyi amaçlayan bir pompa seçin, üretici veya satıcı ile görüşün.
Pompayı ilk kullanırken çok güçlü olmayın, yavaş yapın. Alıştıktan sonra pompanın emiş gücünü artırabilirsiniz.
Alet pompalamayı kullanmaya başlamadan önce bir nemlendirici kullanın.
Son 2 ay içinde 15 dakika boyunca bir günde bir gün kullanın, üçüncü Boğa deşarjını durdurun. Dördüncüde tekrar kullanabilirsiniz.
Bu cihazı hamile kadınlarda ve emziren annelerde kullanmayın
Sonuçları görmeniz ne kadar sürer? Herhangi bir kişi üzerinde sonuçlar farklı olabilir, ancak doğru yapılırsa ve tüm kurallara uyarsanız sonuçları ilk 4 haftada göreceksiniz.

Göğüs büyütme hapları

Göğüs pompalarının yanı sıra büyüteç hapı da kadınlar arasında çok bilinir ve popülerdir. Gerçekten işe yarayan haplar, vücuda sahte östrojen hormonları sokarak göğüslerin büyümesini uyarabilen maddeler içeren haplardır.

Östrojen, bir kişinin meme büyüklüğünden sorumlu olan ve ergenlik döneminde üretilen bir hormondur. Yapay östrojen bileşikleri içeren haplar alarak göğüslerinizin daha büyük olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Ancak mevcut tüm piyasada etkili haplar kullanılmaz, nedenini biliyor musunuz? Çoğu hap tam olarak östrojen taklidi içermediğinden ve yalnızca göğüsle hiç ilgisi olmayan bazı vitaminler içerdiğinden. Bunun için satın alacağınız bir büyüteç hapının içeriğini görmeli veya gerekirse en yakındaki bir uzmana danışarak emeğinizi ve paranızı boşa harcamamış olursunuz.

Göğüs Kremi

Göğüs büyütme hapları kreminde kullanılan gerçek malzeme ve fark yaratmaz, fark sadece kullanım şeklidir. Göğüs kremini kullanırken yapmanız gereken birkaç adım:

Kremi ellerin tüm yüzeyine uygulayın ve tüm parmaklarınızı meme ucunun tabanına koyun ve parmak uçlarını memenin tüm bölgelerine indirin. Unutmayın, krem ​​meme uçlarıyla ilgili olmamalıdır.
Yoğurduğunuz lebut gibi hamurunuzla sıkın.
Göğüslerinizi iki elinizle yavaşça bastırın.
Bu işlemi her gün 3 ila 5 dakika arasında yapın.
Tüm göğüs kremleri işe yarıyor mu? Cevap hayır, çünkü çok fazla büyütme kremi yerine yapay östrojen içermez. Hatta memeyle hiçbir ilgisi olmayan diğer malzemeleri yalnızca büyüterek içeren bir krem ​​bile bulduk.

Bazı krem büyüteçlerinde ne tür tuhaf maddeler bulunduğunu bilmek ister misiniz?

Şarap

Şarap memililki yüksek antioksidan seviyelerine rağmen meme büyütme süreci ile ilgisi yoktu.

Yeşil çay

Bu, kremalı yeşil çayda bulunduğunda, büyüme sürecinde aynı işe yaramaz olanı büyütmek için gariptir.

Ahududu
1thebims.blogspot.com
Çok fazla C vitamini içerir, ancak bir ölçü getirmek için kullanılamaz, yukarıdaki ikisiyle daha az garip değil
Buradan, tüketiciler olarak hala bilgisiz tüketicilerden faydalanan birçok satıcı görebiliriz, tüketiciler olarak, satın aldığımız güzellik ürünlerinin içeriğinde neler olduğunu, hedeflerimizden memnun olup olmadığını görmeliyiz.

Böylece Blog LasingInfo'dan Doğal ve Hızlı Şekilde Göğüs Yükseltme hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yararlı olabilir ve Ayrıca Bu Blog'un tüm ziyaretçilerini yapmalıdır. ve ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.