Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

How To Naturally Eliminate Dark Spots Acne Scars


Güzel yüz, sağlıklı ve temiz, yumuşak yüz derisiyle birleştirilmediği takdirde tatsız görünür, böylece yüz çekici görünmez. Siyah noktalar veya sivilce izleri, ABG'nin kızının sıklıkla yaşadığı bir sorundur. Siyah sivilce izleri, gerçekten de ortadan kaldırılması kolay açık şeylerdir. Ancak merak etmeyin ben burada sivilce izlerinin muzla nasıl yok edileceğini paylaşacağım. Az önce etrafımızda var olan iki maddenin karışımından bir maske yaptım, siyah Fleck yakında yok olacaksın.


Analize göre, muz potasyum, karbonhidratlar, C ve E vitaminleri, protein &. C vitamini, vücudun dayanıklılık arttırıcısı olarak işlev görür. E vitamini ise erken yaşlanma sürecini önleyebilir. Muz meyvesinde bulunan E vitamini bile yüz derisine oldukça faydalı besinler açısından zengindir. Yüzdeki siyah lekelerle başa çıkmak için maske olarak muz nasıl yapılır.

Bir muz, iki yemek kaşığı bal ve beyaz yoğurt ile karıştırılarak 50 cc.
Karışımı yüz ve boyun için maske olarak kullanın
Yaklaşık on dakika bekleyin
Temizlemek için soğuk su kullanarak durulayın
Maksimum sonuç için haftada bir kez düzenli olarak gerçekleştirin.
Yüzdeki siyah lekeler gittiyse sıra su kullanarak taze bir yüz bakım serisine geldi. Çay suyunun yüz güzelliğini korumak için oldukça faydalı olan bir bardakta veya kapta uzun süre bekletildiğini lütfen unutmayın. Normalde atılan çay suyunun geri kalanı, uykusuzluktan dolayı halsiz olanın yüzünü tazeleyebildiğini kanıtladı.

Çay suyunun geri kalanını kullanarak kendinizi çok yorgun ve uyuşuk hissetseniz bile güzel ve taze bir yüzünüzü nasıl koruyacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Uyandıktan sonra yüz su ile yıkanır, çay bir gece bekletilir.
Çay kalıntılarını yüz temizleyici olarak kullanın
Çay yüz derisinin gözeneklerine sızana kadar birkaç dakika bekleyin.
Daha sonra tatlı su ile durulanır ve kurutulur.
Sonuçların maksimize edilebilmesi için, bir seferde her gün için düzenli olarak gerçekleştirin.