Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dudaklar Doğal Olarak Nasıl Kızartılır?

Dudaklar, bir kadının görünüşünün oldukça etkili bir vücut kısmıdır. Siyah dudaklı güzel bir yüz kesinlikle çekişi azaltabilir. Kırmızı çatlamış güzel dudaklar her kadının özlemini çeker. Kırmızı dudaklara sahip olmak için öncelikle dudaklardaki siyah rengin nedenini öğrenmelisiniz. Böylece uygun bir eylem gerçekleştirebilir.

Siyah Dudaklar, genellikle östrojen hormonu ve sigara içme alışkanlığında bir azalma olan çeşitli faktörlerden kaynaklanabilir. Östrojen hormonunu artırmak için yakındaki eczanelerden magnezyum, potasyum veya C vitamini içeren bir takviye satın alabilirsiniz. Sigarayı bırakmak, kuru dudaklardan ve siyahlıktan kaçınmanın doğru yoludur.

Dudakları Kızartmak için denemeniz gereken püf noktaları ise etrafımızı saran baharatlardan, zencefilden faydalanmak. Rendelenmiş zencefil ile dudaklar kırmızı kırılmalar ve tabii ki çekici olacaktır.

  1. Zencefil, genellikle wedang zencefil olarak adlandırılan içeceklere dönüştürülmüştür.
  2. Soğuk zencefil içene kadar bekleyin
  3. Ondan sonra, sadece dudaklarını bulaştırmak için çöpü kullan.
  4. Yaklaşık ¼ saat bekletin, ardından su ile silin.
  5. Kırmızı dudaklara sahip olduğunuzda ve güzelleştiğinde, elbette bakım da sadece 'an' için değil, kırmızı veya güzel dudaklar için de daha az önemli değildir. Bu ipuçlarını takip ederek dudaklarınızı tedavi etmek ve güzel kalmasını sağlamak için yapabilirsiniz.

Uyurken, kullanılmış ruju, tehlike kimyasallarından rujun kendisini karıştırmak için temizleyin. Ardından renksiz bir dudak nemlendiricisi kullanın.
Özellikle gün içinde güneş koruyucu içeren dudak nemlendiricisi kullanın.
Dudaklar çok sık yalanır çünkü bu dudak kuruluğuna neden olur.
Sık sık sebze ve meyve tüketin
Tabii ki lisptik kullanın (fazla ruj kullanmayın)