Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sarkan Göğüsler Doğal Olarak Nasıl Sıkılır?Göğüsler gergin, güzel ve sağlıklı, seksi ve tabii ki her kadının hayali görünümünü verecektir. Ama bazen beklentiler yaşamayı umut ediyor, çünkü hem memenin kendisi ile ilgili hem de anne sütü bezlerinin küçülmesi, endotel, memenin bağ dokusunun zayıflaması ve meme derisinin elastikiyetini azaltan tampon, özellikle doğumdan sonra veya emzirme döneminde. Veya meme dikleştirme veya meme dikleştirme ameliyatı gibi memeleri daha sıkı ve seksi hale getirmek için pahalı tedaviler gibi dış faktörler. Ameliyatın risklerinden veya yan etkilerinden bahsetmiyorum bile.


Ancak burada, geleneksel olarak muz kullanılarak yapılabilecek meme bakımı ipuçlarıyla her şeyi elde edebilirsiniz. Elbette bu şekilde hiçbir yan etkisi yoktur ve meme dikleştirme yapmaktan çok daha ucuzdur.

Göğüsleri doğal olarak sıkılaştırmak için muzları nasıl oluşturacağınız ve kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır;

  1. Zaten temiz olan iki muz eti (kabuğu ve sabutnyası önceden çıkarılmış) ile dövülerek karıştırılır.
  2. Tatmak için bir çay kaşığı tuz ve bal ile karıştırın. Tüm malzemelerin iyice karıştığından emin olun.
  3. Maske kullanırken memeye eşit şekilde uygulayın
  4. Maskeler için biraz zaman tanıyın, meme kurur.
  5. Ardından ılık suyla yıkayın.
  6. ÖNEMLİ ...!!! Bitkiyi memenin meme ucuna uygulamayın çünkü artrit büyümesi gibi negatif olacaktır. Bu, meme çevresindeki cildin aksine, meme meme uçlarının derisinin yüzeyinin durumundan kaynaklanmaktadır.
  7. Dolgun ve biçimli bir göğüse sahip olduğunuzda, bunu sadece 'bir an' değil, kesinlikle istersiniz. Göğüslerin güzelliğini korumak için yapmanız gereken birkaç ipucu ile göğüs bakımı yapmaktır;

Göğüslerinizin boyutu ve şekliyle orantılı bir sutyen veya sütyen kullanın.
Düzenli ve organize bir şekilde çalışın, göğüs kaslarını eğitmek önemlidir.
İdeal kilonuz göğüslerinizin şeklini orantılı hale getirecek kadar kalori miktarı ile dengeli besinler tüketin.
Özellikle meme başı çevresinde veya meme uçlarında, özellikle meme uçlarında havlu veya diğer sert malzemeleri kullanmaktan kaçının. Bunun nedeni, alanın sadece birkaç kalojen içermesidir..