Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Göğüsleri Seksi Tutmak İçin Doğal Olarak Nasıl Tedavi Edilir?


Zaten bir kamu sırrıdır, her kadın bir süre veya nispeten kısa bir süre için değil, seksi ve güzel göğüsler için can atıyor. Bunların hepsi doğal tedavilerle ve düzenli egzersizlerle sağlanacak. Önerilen iki tür egzersiz, şınav ve kaldırma dambıl idi. İşte memenin seksi ve güzel kalması için bakım yapmanın üç yolu.


A. Göğüsler için egzersiz
Push up egzersizi, göğüs kasının oluşumu ve sıkılaşması için en güzel ve faydalı egzersizdir. Not Yukarı şınav çekerken her iki dirseği de vücudunuzla işaret edin. Veya her noktada iki diziniz ile yatarken iki dambeli aynı anda on kat veya daha fazla kaldırarak. Dubeli indirirken yavaşça yapın.

B. meme masajı
Göğüs derisinin derisi çok incedir ve oldukça nemli değildir, bu nedenle yumuşak bir havlu kullanarak saat yönünde masaj yaparak kırışmaması için cildi nemli tutmak çok önemlidir ve ince ilk önce soğuk suyla dibasai yapın. Göğüs ve göğüs ve koltuk altı arasındaki bu alt kıvrımlardan önce. Veya donmuş sütü [buz küpleri gibi] kullanarak yavaş ve nazikçe masaj yapın.

C. meme maskesi
Göğsü doğal olarak tedavi etmek için kullanılan bazı maske çeşitleri şunlardır;

Serinletici maske: Yumurta akı ile karıştırılmış portakal lumatan, bu malzemeyi tamamen karıştıracak şekilde dövün. Boyun, göğüs ve sekitaranya bölgesine uygulayınız. Tutp havluları yaklaşık ¼ saat ile kullanın.
Maske tutturucular: Bir parça et ezilmiş muz zeytinyağı ile karıştırılarak göğüse iki damla ½ saat boyunca sürülür, ardından ılık su ile yıkanır.
nemlendirici maske: rendelenmiş salatalık kullanın ve memeye eşit olarak uygulayın.