Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dişler Doğal Olarak Nasıl Beyazlatılır

Dişlerinin beyaz ve parlak olmasını kim istemez ki herkes dişlerinin bembeyaz olmasını ister. Diş aynı zamanda güzel bir gülümsemeyi ve tatlılığı destekleyebilecek vücudun bir parçasıdır. Bir düşünün dişlerimiz sararsa, şüphesiz pedeli berintraksi için bulacağız. Bu benim kendi deneyimim sihh heheh.

Cara Memutihkan Gigi


Diş, biz berintraksi/iletişim kurarken başkaları tarafından da sıkça görülenlerden biridir. Temiz dişlere sahip olarak, beyaz parıldayarak ve tüm bunlar kesinlikle arkadaşlarınızla sohbet etmek için PD duygusu verebilir. Bu kesinlikle ters orantılıysa dişlerimiz sararırsa, utanırız ve sohbet etmeye cangguh oluruz.

Bu nedenle, çeşitli şeylerin başarısını istiyorsanız. Diş durumunuzdan emin olun, her zaman sağlığınıza ve diş hijyeninize dikkat edin. Dişlerin nasıl beyazlatılacağı aslında titizlik gerektirir ve rutinler düşündüğümüz kadar kolay değildir. Ama denemekten de hiç zarar gelmez.

Aslında dişlerimizin sararmasına ne sebep olabilir? Genelde kahve dışında dişleri kahverengi veya sarı olan kişiler de dişlerimizin sararmasına neden olabilir. Bu nedenle sigara alışkanlığını mümkün olduğunca ortadan kaldırırsanız, ayrıca sarı dişleri de yaptırabilirsiniz sigara içmek de çeşitli hastalıkların kaynağıdır.

Son bilinen faktörden sonra sarı dişlere ve biraz da penjabarannya neden olur. Şimdi dişlerimizi doğal olarak beyazlatmak için yapabileceğimiz bazı şeyleri gözden geçirmeye çalışacağım:

Dişler Doğal Olarak Nasıl Beyazlatılır


Çilek kullanın

Sizden gelmiş olmalı, hepiniz garip buldunuz, değil mi? Neden Meyve Çilekleri dişleri beyazlatabilir, ancak gerçek çileklerin dişleri beyazlattığı kanıtlanmıştır. Pemutihannya çok basit, sadece bir parça Çilek ve iç dişi ve diş fırçasını diş macunu ile ovalayın. Ancak meyve çilekleri hakkında önemli notlar var, yani çok fazla tüketmeyin çünkü bu meyvede diş minesine zarar verebilecek ekşi bir madde var.

Portakal Kabuğu Kullanın

Limon cilt bakımını sevenler tarafından zaten biliniyordu, çünkü bu meyve hem cildin tonlanması hem de sağlıklı hale gelmesi için faydalıdır. Ayrıca meyve dişlerimiz için de faydalıdır. Nasıl uygulanacağına gelince: limon kabuğunu alın ve etten ayırın, daha sonra önceden hazırladığımız cildi dişlerimize sürtün, peggosokannya yaklaşık 5-7 dakika. Ve diş macunu kullanarak dişlerinizi fırçalamanın son adımı.

Sayuaran ve Meyveyi Kullanın

Meyve ve sebzelerin sağlığa faydalarının dışında pek çok faydası vardır, meyve ve sebzeler dişleri doğal olarak beyazlatmak için kullanabiliriz. Dişleri doğal olarak beyazlatan meyve ve sebzeler ise şöyle: Armut, havuç, Elma, Çilek, Limon ve çok daha fazlası. Meyve ve sebze de dişi tutmak için faydalıdır, bu nedenle e-posta e-postası kolayca kırılmaz.

Karbonat

Dişleri doğal olarak temizlemek için kabartma tozunun nasıl olduğuna gelince: Kabartma tozu hazırlayın, ardından kabartma tozunu diş yüzeyine tamamen eşit şekilde yayın, o zaman dişlerin temiz ve beyaz olduğunu hissedeceksiniz. Önemli not: Kabartma tozu kullanımı dişlerinize zarar verebileceğinden çok sık kullanılmamalıdır, ayda 1-2 kez karbonat kullanmayı deneyin.

Peynirle Diş Beyazlatma

akanan Peyniri saf sütün fermantasyonu ile üretilir, peynir genellikle bir Seetlah tüketilen harika bir yemektir. Peynirin tek başına faydaları dişlere daha fazla güç verebilir, çünkü peynir kalsiyum içerdiğinden dişlere güç sağlamanın yanı sıra kalsiyumun dişlerimizi daha beyaz ve güçlü yapabileceğine inanılır.

misvak

Sieak veya misvakın dişlerimizi doğal olarak beyazlattığı kanıtlanmış 70 fayda sağladığına inanılmaktadır.
Bu, kendinize daha fazla güvenmek ve kesinlikle dişlerinizi daha beyaz yapmak için uygulayabileceğiniz dişleri doğal olarak nasıl beyazlatacağınıza dair küçük bir inceleme. Faydalı olabilir.